NOC MUZEÓW 2026 W III LO
Zapraszamy na kolejną Noc Muzeów w szkolnym Muzeum im. Pelagii Kwapulińskiej, która odbędzie się w nocy z 22 na 23 maja (od godz. 18.00 do 1.00). Będzie to szczególny wieczór dla wielbicieli monet, banknotów oraz innych znaków pieniężnych, które zaprezentujemy na wystawie numizmatów. Zachęcamy także do udziału w akcji “Zatrzymaj czas – czekamy na Wasze pamiątki z przeszłości”. Ofiarowane eksponaty wzbogacą zbiory naszego szkolnego muzeum.

