Rekrutacja

III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE to miejsce, które pozwala młodemu człowiekowi kontynuować pasjonującą przygodę intelektualną, umożliwia rozwijanie dotychczasowych i odkrywanie nowych zainteresowań. To szkoła, która rzetelnie przygotowuje do egzaminów i wyposaża w wiedzę oraz umiejętności niezbędne do udanego startu w dorosłe życie.

W naszej szkole nauczyciele są przewodnikami uczniów, wspierającymi ich doradcami. Nasi absolwenci to wartościowi ludzie, którzy potrafią stawić czoło najtrudniejszym nawet wyzwaniom cywilizacyjnym.

na wirtualny dzień otwarty

KWIECIEŃ – CZERWIEC 2022

FACEBOOKIIILO

INSTAGRAMIIILO

ORAZ NA DZIEŃ OTWARTY – 22. KWIETNIA 2022 R.

ZASADY I HARMONOGRAM REKRUTACJI DO III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO NA ROK SZKOLNY 2022/2023

HARMONOGRAM REKRUTACJI
ZASADY REKRUTACJI
REGULAMIN REKRUTACJI

MASZ PYTANIE? ZADAJ JE PRZEZ FORMULARZ

CHCESZ POZNAĆ NAS BLIŻEJ? ZOBACZ FOLDER:

MIĘDZYUCZNIOWSKA SPRZEDAŻ SZKOLNYCH PODRĘCZNIKÓW – WRZESIEŃ 2022

Osoby zainteresowane udziałem wydarzeniem powinny spisać listę podręczników, które chcą odsprzedać, oraz zamieścić pod listą swój numer telefonu (bez podania danych osobowych). Z tak przygotowanym spisem należy udać się do biblioteki  (nauczyciele bibliotekarze umożliwią przyklejenie list do szyb). Na szybach drzwi prowadzących do biblioteki powstanie zatem swoistego rodzaju tablica ogłoszeń. Z chwilą, gdy uczeń  skontaktuje się z innym uczniem, który chce odsprzedać podręczniki i  dojdzie między nimi do porozumienia w tej kwestii, „ogłoszenie” danej osoby zostanie usunięte na prośbę właściciela podręczników.